Napište nám, jak jste byli spokojeni

 
Děkujeme za příjemně strávený pobyt ve Vašem penzionu. Především oceňujeme čistotu, ochotu,
a přípravu snídaní. Díky za vstřícný přístup, rádi se vrátíme.
— Šebestovi, červen 2018
V penzionu jsme byli v dubnu, paní majitelka na nás počkala, i když jsme přijeli ve večerních hodinách (všichni pracující). Apartmán je vybaven standardně s důrazem na domácí útulné prostředí, všude čisto. Překvapil mne milý přístup pana majitele i majitelky, poradili se vším na co jsme se jen zeptali. Za vyzdvihnutí stojí uvést zahradu která je zušlechťovaná s láskou a jde to poznat, pánové navíc ocení, po náročné tůře točené pivečko přímo v objektu. Rád se k Vám vrátím.
— Karel, Duben 2018
Vrátil jsem se na tento penzion už podruhé a opět musím říct krásný klidný penzion s krásnou zahradou pro příjemné posezení. Úžasný přístup domácích. Krásně vybavené a čisté apartmány. Takhle by to mělo fungovat všude :) Rozhodně to není moje poslední návštěva tohoto penzionu! :)
— Pavel, Květen 2018
xxx.jpg
Krásné a stylové ubytování, děkujeme a rádi se vrátíme.
— Jana a Miloš Matějkovi, Leden 2018
Dear Family Navratil,

I would like to thank you again for the nice holidays and wish you all health
and always a little luck.
— Detlef Mitscherling, Říjen 2017
Ubytování se nám moc líbilo, v apartmánu i v celém objektu bylo čisto a útulno. Oba majitelé byli ochotní a vstřícní. Prostředí bylo téměř domácí. Přesto, že termín naší dovolené byl konec léta, při náhlém ochlazení majitel automaticky zatopil. Pokud to bude možné, kdykoliv se sem rádi vrátíme.
— Jana, Vláďa a Ríšánek, Září 2017
Již po čtvrté v řadě jsme v září navštívili Jeseníky a pobyt ve Vašem útulném penzionu se nám moc líbí. Po tůrách na horách si u Vás na zahradě krásně odpočineme při oroseném pivku. Na kotlíkovém guláši jsme si moc pochutnali. Díky Vám za vstřícný a pohodový přístup k hostům. Když vše dobře dopadne, tešíme se zas na příští září. S pozdravem
— Šárka a Pepa Michlovi z Houdkovic., Září 2017
Reference 1_Page_25.jpg
Děkujeme za pěkné ubytování, škoda jen, že nevyšlo počasí. Přejeme hodně spokojených zákazníků!
— Havlíkovi z Prahy. Září 2017
Byli jsme ve vašem penzionu v srpnu 2017, a protože jsme motorkáři a hodně cestujeme, dovolujeme si zařadit ubytování u vás mezi TOP, možná i na první místo. Vše bylo super, čistota a fajnový přístup, čerstvé pečivo k snídani, krásně upravená zahrada a výborné točené pivo. Děkujeme a rádi vás zase navštívíme.
— Lenka a Milan na Hondách. Srpen 2017
Malisovi.jpg
Zemanovi.jpg
reference 4.jpg
Dolni-Benesov.jpg
Na dovolenou ano, ale nerad opouštím rodný dům a ves. Cítím se dost nesvůj strávit týden v jiném obydlí. Letos ovšem nastal obrat. Manželé Navrátilovi mě té mé fobie nadobro zbavili, alespoň co se jejich penzionu týče. Pohoda, klid, super čistota, vstřícné vystupování hezké prostředí vně i uvnitř objektu. Tak to jsou noty podle kterých pod taktovkou manželů Navrátilových hraje jejich penzion líbivou hudbu do uší nocležníků, kteří jak soudím odjíždí z krásných Jeseníků odpočatí, spokojení a rádi se zase vrátí.
Děkujeme za týden rajské hudby a za rok nashledanou.
— Vodičkovi, Žiželice. únor 2017
Líbilo se nám úplně všechno. Především přístup majitelů a jejich starost o hosty. Dále jejich smysl pro každý detail ubytovacích a společných prostor pensionu. Po celou dobu pobytu jsme se cítili téměř jako v domácím prostředí. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají klid v přátelské atmosféře a krásné přírodě.
— Jiří a Gabriela Jančíkovi, leden 2017
Milí Navrátilovi již potřetí jsme navštívili Jeseníky a ubytování ve Vašem penzionu, kde jsme moc spokojeni. Děkujeme za vytvoření rodinné atmosféry. Dva podvečery s opékáním špekáčků a grilováním byli skvělé. Počasí nám přálo a budeme se k Vám těšit příští rok.
— S díky Michlovi, září 2016
Letos jsme prožili jednu z nejkrásnějších dovolených a to v penzionu manželů Navrátilových v Karlově p. Pradědem. Nadchl nás krásný penzion i jeho okolí. Díky typům na výlety od p. Navrátila jsme poznali kousek Jeseníků. Počasí nám také přálo a tak po návratu vždy přišlo k chuti orosené pivko, které jsme si mohli sami natočit. Majitelé jsou velmi příjemní a milí lidé a tak můžeme pobyt v tomto penzionu vřele doporučit. Rádi bychom se sem ještě někdy vrátili, ale je to pro nás hodně daleko, tak uvidíme.
— Věra a Vašek ze Stříbra a České Břízy , září 2016
Procestovali jsme téměř celou Evropu samozřejmě včetně ČR, ale s tak příjemnými domácími jsme se setkali málokde. Příjemně nás překvapilo, že přes množství práce kolem penzionu si našli chvíle pro posezení s hosty.
Je vidět, že svou práci dělají s láskou. Rádi se budeme na toto místo vracet.
— Hana a Karel z Kroměříže, září 2016
Moc děkujeme za příjemně strávený víkendový pobyt v penzionu, který nám pomohli zajistit velmi milí a pozorní majitelé. Mimo úžasného přístupu a čistoty v celém penzionu i upravené zahrady je fajn také nádherné noční ticho Tento penzion vřele doporučujeme (5 spokojených návštěvníků).
— Růžena Žáčková, září 2016
Opět jsme zavítali do penzionu Pod strání - tentokrát na sklonku léta. Obdivovali jsme se krásně upravené zahradě s bylinkami, květinami a anglickým trávníčkem.”Třešničkou na dortu” byly velmi chutné snídaně a večeře přiravované paní domácí.Rovněž klid, pohoda, čistota - jak jsme znali z předchozího pobytu v zimě.Panu domácímu je třeba poděkovat za servis po večeři - pivíčko. Vše opět úžasné, DĚKUJEME!!!
— Marie a Karel Verčimákovi z Ostravy, září 2016
Krásne ubytovanie, čisto, veľmi sympatickí a ochotní majitelia, veľmi dobrý prístup, nádherná príroda. Bola to naša najlepšia tohtoročná dovolenka. Ak do Jeseníkov, už len do Penziou Pod strání.
— Elena Krasnovská, červenec 2016
Penzion Pod Strání jsme navštívili už podruhé, pokaždé s našimi vnoučaty. A jsme znovu velmi spokojeni, ani jsme nestihli všechny túry a výlety, které jsme si naplánovali po okolí. Ubytování na jedničku, nádherná zahrada, ideální pro děti. Velký dík manželům Navrátilovým.
— Petr a Eva Podlesní z Havířova, červenec 2016

Jeseníky a penzion Pod strání je nejlepší možné řešení jak prožít krásnou dovolenou. Manželé Navrátilovi zde vybudovali opravdu krásnou chalupu i přilehlou zahradu. Není co dodat byla to pohodová dovolená a určitě se sem vrátíme.
— Renata Vráblíková, Brno, červenec 2016
Již při výběru ubytování pro prodloužený víkendový pobyt v Jeseníkách nás mile překvapila krásná webová stránka penzionu Pod strání. Příjemná překvapení pak pokračovala po celou dobu našeho pobytu. Přátelské přivítání, útulný penzion v nádherně upravené zahradě, vkusně a prakticky zařízený apartmán, výborné chlazené pivo, ... Navrátilovi pečují o penzion a své hosty se zájmem a to se vždy pozná v kvalitě nabízených služeb. Moc se těšíme na další návštěvu.
— Jiří Dočkal, Zlín, červenec 2016
V penzionu Pod strání se na dovolené budete cítit jako doma :) Apartmán byl krásně čistý a útulný, měli jsme, i s dvěma dětmi, dostatek místa a pohodlí. Děti rozhodně ocenily “výběh” na zahradu, trampolínu a houpačku. Manželé Navrátilovi se o dům i zahradu starají velice pečlivě a je to na první pohled vidět. A moc rádi vzpomínáme na podvečerní posezení a popovídání na zahradě, kde po výletě chutná čerstvě natočené pivo úplně nejlíp!
— Jaroslava a Karel Bařinovi, Újezd u Brna, červenec 2016
V penzionu se nám líbilo, dobré vybavení vším potřebným, čisto, hezké prostředí, příjemní majitelé. Vřele doporučuji.
— - Jiřina Florová, Měrovice, červen 2016
Jeseníky jsou náš Grunt, milujeme to tady. A děkujeme, že to tak vnímají majitelé, manželé Navrátilovi v Penzionu Pod Strání. Je to cítit na každém kroku, poznáte to z každého pohledu. Děkujeme za nádherný víkend!
— Matulovi, Jistebník, květen 2016
Reference 1_Page_24.jpg
Děkujeme manželům Navrátilovým za umožnění pobytu v jejich krásném penzionu. Klid, čistota, pohoda, vybavení apartmánu a vstřícný přístup předčil i vícehvězdičkový hotel. Rádi se vrátíme!!!
— Marie Verčimáková, Ostrava, leden 2016
Posíláme opět velké poděkování manželům Navrátilovým za krásný vánoční pobyt ve vkusně zařízeném penzionu. Do těchto hor jezdíme již přes 30 let a máme možnost porovnat ubytování, která jsme za ta léta vyzkoušeli. Protože penzion POD STRÁNÍ je dle našeho názoru nejlepší, již pátým rokem se sem vracíme , jak v létě, tak na podzim i v zimě. Apartmány jsou útulné a čisťounké, poskytují soukromí a klid. Manželé Navrátiloví nás vždy překvapí něčím novým, protože svoji chalupu i její okolí neustále zvelebují. Všem , kdo se rozhodnou navštívit Jeseníky, penzion POD STRÁNÍ vřele doporučujeme.
— manželé Hamrovi, Rajhrad, prosinec 2015
Opět po roce jsme navštívili Jeseníky a ubytování v penzionu Pod Strání u manželů Navrátilových, kteří jsou velmí milí a vstřícní. Po celodenní túře posezení na krásné zahradě při oroseném pivku - bylo bezva. Díky za vše a doporučujeme. My se budeme těšit na příští podzim.
— Šárka a Pepa Michlovi. Houdkovice
V penzionu jsme strávili týden v červenci. Penzion je příjemný, čistý. Pobyt jsme měli včetně snídaní a večeří. Snídaně výborně připravovala paní Navrátilová, večeře jsme měli v sousedním hotelu. Rovněž výborné. Ještě musím zmínit službu spočívající v zajištění čerstvého pečiva každé ráno. Penzion můžeme jen doporučit.
— Jílkovi, Býšť
Prožily jsme koncem května, pár dní v krásném okolí Karlova p. Pradědem na penzionu Pod Strání. Bylo nám tam moc příjemně, majitelé ochotní, bydlení moderní, strava ku spokojenosti nás všech. Všem, kdo si chtějí odpočinout od všedního dne a užít si nejen krásnou přírodu, tento pobyt u Navrátilů velmi doporučujeme. Za vše děkujeme!
— Seniorky z Vyškova a Frenštátu
V penzionu POD STRÁNÍ jsme strávili příjemný zářijový víkend. Útulný a dokonale čistý penzion je v klidném prostředí obklopen pěkně udržovanou zahradou se zahradním posezením, grilem a květinami v oknech. Majitelé jsou rovněž příjemní. V případě, že tuto lokalitu ještě někdy navštívíme, rádi se znovu ubytujeme, protože je to jistota čistoty, klidu a kvality.
— Juříkovi
Naše srpnová dovolená byla moc hezká taky proto, že jsme měli krásné ubytování v penzionu Navrátilových. Kdybychom ještě někdy chtěli navštívit Jeseníky, určitě se ubytujeme znovu v tomto krásném penzionku. Kdo chcete ještě využít podzimního počasí na horách, doporučujeme právě penzion Pod strání. Bude o vás dobře postaráno.
— Náplavovi, Vřesovice
Zažila jsem 4 krásné dny v příjemném prostředí malého útulného penzionu Pod strání. „Domácí“ jsou velmi milí a hodní lidé, kteří rekreantům všemožně vycházejí vstříc, nabízí dobré domácí jídlo i chlazené točené pivko. Komu vyhovuje útulné domácí prostředí, můžu pobyt v penzionu Pod strání s klidným svědomím doporučit.
— Eva Skupienová, Moravská Ostrava
Milí Navrátilovi, děkujeme za krásný prodloužený víkend ve Vaší chalupě Pod strání. Krásné, čisté a domácké prostředí nemělo jedinou chybičku. Za zmínku stojí i výborné typy na výlety od paní domu. Doporučujeme všem, kdo chtějí strávit příjemnou dovolenou v Jeseníkách.
— Oškerovi z Henčlova
Děkujeme za velmi příjemné, čisté a klidné ubytování v krásném Penzionu Pod strání, majitelé jsou velmi milí, ochotní, a Příroda kolem naprosto úžasná = skvělá kombinace :)
— Vavříkovi
Opakovaně jsme strávili krásný týden Pod Strání. A tentokrát přidáváme k chvále prostředí a milých domácích ještě velký dík za spoluúčast a pomoc v nesnázích, kdy nám v okamžiku odjezdu nenastartovalo auto. A to od snahy přijít závadě na kloub až po zajištění odtahové služby.
— Matulovi z Brna
Nádherný penzion v klidném prostřední Jeseníků, vkusně zařízený apartmán, klidné prostředí, nádherně upravené okolí pensionu včetně zázemí pro zábavu dětí.
Za nadstandartní přístup, ochotu a vstřícnost velké díky manželům Navrátilovým!
Všem vřele doporučujeme a doufáme, že se do pensionu ještě vrátíme.
— Sukovi, Ostrava
Jeseníky - milí lidé, krásná příroda, útulný čisťounký penzion, klid... Bylo to opravdu skvělé, jen těch pár dní hrozně rychle uteklo.
— Novákovi, Jaroměř
Týden strávený v jednom z nejhezčích, ne-li vůbec nejhezčím penzionu v Karlově uběhl strašně rychle a neměl chybu! Pracovití majitelé se o nás dobře postarali a vždy citlivě pomohli. Jen to horko” neuměli ubrat....” Každé ráno čerstvé pečivo před dveřmi bylo hodně milé. Kdo se chystá do Jeseníků-jasná volba penzion POD STRÁNÍ !!!
— F.A.J.A.,Studénka
Strávili jsme s přítelem v tomto penzionu před pár dny týdenní dovolenou. Kvalitu ať už ubytování, tak i celkového přístupu majitelů nelze ani slovy vyjádřit. Byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování čisté a pěkně vybavené. Moc příjemné, a klidné prostředí - jak v penzionu samotném, tak i na krásně upravené zahradě, kde se moc hezky sedělo s čerstvě natočeným pivečkem... ;) Moc rádi se sem určitě někdy vrátíme, rozhodně doporučujeme všem, kteří chtějí strávit pohodovou dovolenou v Jeseníkách.
— Adéla a Pavel, Brno
Nádherné, čisté, útulné pokoje, překrásná zahrada s možností vyžití jak pro děti, tak skvělé posezení s krbem pro dospělé. Výborná a rychlá komunikace s majiteli. S nadšením se budeme vracet. Moc děkujeme.
— Sylvie a Roman, Havířov a Opava
V květnu jsme v penzionu Pod strání strávili prodloužený víkend, počasí nám přálo, krásné ubytování, majitelé milí a ochotní, snídaně skvělá. Kdo pojede do Jeseníků, určitě pobyt u Navrátilových všem doporučujeme.
— Karbusovi a Rysovi od Slaného
Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásné ubytování ve skvělém prostředí v penzionu Pod strání. Pokud bych měla hodnotit hvězdičkami tak musím na vše dát plný počet což mluví za vše. Vřele doporučuji hlavně pro rodiny s dětmi.
— Ludmila Juráńová, Zlín
Ve Vašem penzionu Pod Strání jsme s přítelem a pětiměsíčním synem strávili překrásný víkend. Mockrát děkujeme za příjemné přivítání a následné chování majitelů. Apartmánek byl dobře vybaven, vše bylo čisté a vkusně vybavené. Okolí penzionu nás také velice příjemně překvapilo. Kladně hodnotíme i pestrou a chutnou snídani. Ubytování je zasazeno do pěkného prostředí, které vybízí ke krásným výletům a procházkám. Mnohokrát děkujeme a určitě se zase někdy vrátíme! Všem známým Vás s klidným srdcem určitě doporučíme.
— Lucie, David a Filípek
Touto cestou bych chtěl za kolektiv spolupracovníků z Bang Olufsenu-Kopřivnice poděkovat
manželům Navrátilovým za ochotu, vstřícnost a pohostinnost při trávení zimní dovolené v jejich penzionu. Slovy se nedá vyjádřit spokojenost, ať se to týká čistoty nebo služeb,které nabízejí. Protože do Jeseníků jezdím rád tak jistě příště využiju tohoto azylu.
Všem vřele doporučuji.
— Plandor Dušan, Kopřivnice
Dziękujemy za wspaniałą gościnę. Wspaniali uroczy gospodarze. Wygodny komfortowy apartament. Osobne pomieszczenie na narty w pełni wyposażone w stojaki, podgrzewacze butów i to wszystko w niedalekiej odległości od ski arealu narciarskiego “MYSAK”. W sali kominkowej przepiękny świąteczny nastrój w postaci artystycznych zdobień, choinki, muzyki. Świetnie położony turystycznie obiekt - trasy biegowe narciarsko-rowerowe, szlaki piesze turystyczne np. niebieski, zielony przy domu, przystanek autobusowy to wszystko przy domu. Do tego czystość, bezpieczeństwo i cisza. Napewno tu wrócimy ale na dłużej.
— Iwona i Zygmunt z Wrocławia
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za velice příjemný pobyt při naší dovolené v penzionu Pod Strání v Karlově pod Pradědem. Majitelé manželé Navrátilovi nám připravili pěkné ubytování v čistém prostředí. Je zde krásné zázemí se zvelebenou zahradou. Jejich jednání je vstřícné a milé. Rádi bychom u Vás prožili ještě někdy tak hezkou dovolenou.
— Manželé Šárka a Josef Michlovi, Houdkovice
Ve Vašem penzionu Pod Strání jsme strávili krásnou seniorskou dovolenou. Ubytování perfektní, majitelé milí a velmi vstřícní, servis vzorný. Děkujeme za příjemný pobyt a vřele doporučujeme ostatním.
— manželé Piknovi, Přerov
Letos v srpnu jsme strávili již potřetí moc pěkný týden v penzionu Pod strání u Navrátilů. Mimo to jsme tu byli i na pár dní v zimě,a to vždy i s malou vnučkou. To, že se sem vracíme a plánujeme týden v létě znova svědčí o tom, že nám tu je moooc dobře. A to díky velice pěknému prostředí penzionu a taky díky milým a vstřícným majitelům!!! Přestože rádi cestujeme kamkoliv, vždy se sem vracíme koncem prázdnin pro klid a odpočinek.
— Libuše a Jiří Matulovi z Brna
Letos jsme prožili jednu z nejkrásnějších dovolených, a to nejen díky nádherné přírodě Jeseníků, ale i díky příjemnému ubytování v penzionu Pod strání. Ochota a přátelské jednání majitelů - manželů Navrátilových - bylÿ další třešničkou na dortu tohoto pobytu. Opravdu můžeme jen chválit a vřele doporučit.
— Vlasta a Jaromír Vlčkovi z Hradce Králové
V penzionu Pod Strání jsem strávila několik příjemných dnů v rámci “seniorského pobytu”. Moc oceňuji ochotu, vstřícnost a příjemné chování majitelů, pěkné ubytování dostatečně vybavené, udržovanou zahradu, kde se dá v klidu posedět. Domácí strava byla pestrá a chutná. Užila jsem si i pár pěkných výletů v okolí Karlova i menší procházky. Takže děkuji, zase někdy příště...
— Jiřina Gaudková