Dlouhá, ale hezká recenze od pana Pavla Vodičky

Dobrý den všem kdo hledá pohodovou zimní dovolenou se vším všudy. Nikdy jsem žádnou recenzi nepsal, ale v tomto případě mě to nadá ba naopak cítím potřebu a myslím, že by byla škoda se nepodělit s ostatními potencionálními návštěvníky této skvělé destinace.

S rodinou jsme již pár míst navštívily a vždy ve skrytu duše trnu co nás, hlavně v dočasném domově, čeká. Internetové prezentace snesou bohužel vše. Poprvé mohu beze zbytků vele-pochválit ubytování v našem případě penzion Pod Strání manželů Navrátilových. Zde je to opak v jakém rozsahu ho prezentují na svých vebových stránkách je pravda tak z poloviny. Museli by ještě mnoho slov chvály použít aby se přiblížili tomu jaká je ve skutečnosti realita. V tomto případě jde o zbytečnou skromnost a to je tak jediné co se jim dá vytknout.

Pro ilustraci si dovolím popsat část věcí o kterých si jinde můžete nechat zdát. Na co asi hledí většina z nás a to čistota. Ode mě 1 a hvězdiček jako když se pořádně praštíte do hlavy. Asi bych neměl, ale prásknu se. Hned po ubytování jsem doslova šmejdil ve všeobecně nejprašnější místnosti a to koupelně. Nikde na prstu neuvázl prach ani v el. zásuvce – nic. Pokud hodláte použít toaletu nebo sprchu a nemusíte si jí předem vydrhnout je to velice příjemná zkušenost. Ratolesti používali záklopku držáku toaletního papíru jako zrcadlo, myslím, že to hovoří za vše. Takto to vypadá nejenom v koupelně, apartmánu, ale v celém penziomu i v jeho okolí.

Další služby navíc oproti jiným standardům – pan domácí a jeho samoobslužný pivní koutek s poháry ne čistými, ale extra leštěnými. Lyžárna ne v promrzlém přístavku, ale vyhřátá včetně el.sušáků lyžáků, samozřejmost. Po příchodu ze sjezdovky, mimo jiné kterou máte doslova za barákem, majitelé roztopí krb u kterého svršky bezkonkurenčně uschnou. Stačilo je kolem rozložit a majitelé už se postarali o jejich kontrolu a obracení, až jsem se styděl, že ve své přirozené lidské lenosti jsem toho tak trochu zneužíval.

Tentokrát stálo štěstí na naší straně, že jsme narazily na manžele Navrátilovi a jejich penzion Pod Strání. Rekapitulace ubytování, ne penzion, ale hotel 6 hvězd.

Pro dokreslení celého povídání se sluší zmínit i celý Ski areál Karlov. U nás se říká, že v těchto krajích žijí lidé s trochu odlišnou mentalitou než třeba já který pochází ze středočech. Moc jsem tomu nevěřil, ale ono je to opravdu tak. Úsměv, slušné chování a vystupování, vstřícnost, ohleduplnost, promtní řešení jakékoli situace a přání zákazníka bez očekávání nějakého profitu je naprosto samozřejmá věc – klobouk dolu.

Závěrem bych chtěl zmínit takovou malou událost, která se odehrála v předvečer odjezdu domů. Se ženou jsme společně hodnotili uplynulí týden a náš 7 letý syn si vedle mě sedl a opřel hlavu o rameno, chvíli poslouchal a pak pronesl. Taťko já by sem tady chtěl zůstat. Řekl jsem, ale Pavli vždyť doma chodíš do školy, máš tam kamarády, babičky a dědy, těm by se stýskalo. Dostalo se mě bezprostřední dětské odpovědi. Já vím, ale mě se tady líbí. Tohle mě ihned přesvědčilo, že výběr destinace a penzionu Pod Strání byla skvělá volba.

Nebudu psát, jak bývá zvykem, že se sem někdy rádi vrátíme, jednoduše jsme si jarní prázdniny rovnou zarezervovali. Logicky z meditu věci plyne, že jsme našli co jsme hledali a to za velkého přispění manželů Navrátilových, jejich penzionu Pod Strání a bezkonkurenčního přístupu jakým ho provozují. Devizi, které do podnikání vkládají jsou hlava a srdce v ideálním poměru.

Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a vydržte v duchu a úsilí, protože to co děláte, děláte o dvě třídy výš a líp než ostatní.

Děkujeme za hezkou dovolenou s pozdravem Vodičkovi, Žiželice.